Uudised

SEAT esitleb Tartu autonäitusel uut Atecat. Uus SEAT Ateca on saadaval hinnaga alates 19 940 €Täna algas Tartus iga-aastane autonäitus, kus SEAT esitleb uudismudelit Ateca. Kohal on ka suvel müügile jõudnud SEAT Leon, Leon Sportstourer ning teised SEAT mudelid.

Värskenduskuuri läbinud Ateca annab SEATi eduloole uut hoogu.

Uus SEAT Ateca 2020 on suurepärane näide linnamaasturite disainievolutsioonist: selle väliskujunduse emotsionaalsem disainikeel ja uuendatud interjöör annavad autole jõulisema iseloomu, mida rõhutab ka selle otsusekindlam näoilme, üks SEATi uue disainikeele põhielemente.

Uus SEAT Ateca saab kaasa mitmeid moodsal tehnoloogial põhinevaid valgustuslahendusi, sh täis-LED-esituled ja LED-tagatuled, mis kuuluvad juba põhivarustusse, ning lisaks ka dünaamilised suunatuled.

TÄIELIK ÜHENDUS SINU DIGITAALSE MAAILMAGA
Uuendatud SEAT Atecal on tänu SEAT CONNECTile olemas püsiühendus nii auto sees (sh veebipõhised funktsioonid ja teenused, Full Link-tehnoloogia koos juhtmevaba ligipääsuga Android Auto- ja CarPlay-platvormile) kui ka autost väljas. Lisaks võimaldab hääletuvastustehnoloogia (käivitamisfraasiga „Hola Hola“) suhelda uue 9,2’’ info- ja meelelahutussüsteemiga lihtsalt ja loomulikul viisil rääkides.

TURVALISUS JA MUGAVUS ESIKOHAL
Uues SEAT Atecas teevad omavahel koostööd kõige eesrindlikumad juhiabisüsteemid – ettenägelik isekohanduv kiirushoidik, sõitjaid kaitsev avariiks valmistumise süsteem, automaatse pidurdusfunktsiooniga hädaabisüsteem, reisiabisüsteem, pimenurga jälgimissüsteem ja parkimiskohalt väljumise abisüsteem, et pakkuda igas olukorras optimaalseimat kaitset, muutes Ateca üheks kõige turvalisemaks ja mugavamaks sõidukiks omas segmendis.

Lisaks on SEAT Ateca täis uut mugavusvarustust, mille hulka kuuluvad näiteks soojendusega rool, nähtamatu Climacoat-kate esiklaasil, mis tagab suurepärase nähtavuse iga ilmaga, ning järelhaagisega parkimise abisüsteem.

VARUSTUSTASE VASTAVALT SINU ELUSTIILILE
Uus SEAT Ateca 2020 suurendab valikuvõimalusi, lisades seniste varustustasemete Reference, Style ja FR kõrvale veel neljanda – XPERIENCE-varustustaseme.

Uus XPERIENCE-varustus muudab uue SEAT Ateca veelgi vastupidavamaks ja oma iseloomult rohkem ehtsa maasturi sarnaseks.

OPTIMEERITUD JÕUALLIKAD, MIS VASTAVAD PÄRISELU VAJADUSTELE
Uuendatud SEAT Ateca jõuallikate valikusse kuulub terve rida uusi optimeeritud bensiini- (TSI) ja diiselmootoreid (TDI), mille keskkonnamõju on tänu vähendatud heitmekogustele eelkäijatest märksa väiksem.

AUHINDADE VÄÄRILINE EDULUGU
SEAT Ateca jätkab oma edulugu ülitiheda konkurentsiga turusegmendis: 2019. aastal müüdi seda mudelit ligi 100 000 tükki, mis on selle linnamaasturi jaoks parim tulemus läbi aegade. Alates turule saabumisest 2016. aastal on aga Ateca müügiarv kerkinud üle 300 000.

LOODUD BARCELONAS
Uus SEAT Ateca on projekteeritud ja välja töötatud Barcelonas (Martorellis) ning seda toodetakse Tšehhis Kvasinys.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.

Kasutatud auto testid