Uudised

Jaguar E-Pace asetati uuele alusele

• Jaguar on reformide lainel, sest enne E-Pace uuendamist kaasajastati ka mudelid F-Type, XE, XF ja F-Pace.
• Uuenduskuuri käigus tõsteti E-Pace uuele alusele, mis võimaldab seda mudelit pakkuda nii poolhübriidi kui ka laetava pistikhübriidina.
• Enamik uuenduskuuri läbinuid on nelikveolised autod, millel kaheksa- või üheksakäiguline automaatkäigukast.

Jaguar F-Pace väikevend läbis hiljuti uuenduskuuri, mis oli tõsisem kui harjumuspärased kosmeetilised nina tupsutamised. Nimelt koliti E-Pace värskenduskuuri käigus moodsamale alusele, mis võimaldab edaspidi seda autot soetada ka laetava pistikhübriidina P300e. Säärase versiooni võimsuseks lubatakse 227 kW/309 hj, 100 km/h saavutab see nelikveoline 6,5 sekundiga ja elektri najal saab ühe jutiga katta kuni 55 km. Laetavat pistikhübriidi jõustavad 1,5-liitrine ottomootor (147 kW/200 hj) ja elektrimootor (80 kW/109 hj) ning WLTP-tsükli kohaselt lubatakse sellise komplekti keskmiseks kütusekuluks 2,0 l/100 km!

Lisaks on mootorivalikus veel kolme- ja nelja silindriga ottomootorid ning kaheliitrised „õlipõletajad,“ millel „potte“ samuti neli. Lõviosa neist versioonidest on mootorgeneraatoriga poolhübriidid, mis kraabivad kamarat nelja rattaga ja on varustatud kaheksa- või üheksakäigulise „automaadiga.“ Muudest märksõnadest tasuks mainida veel värskendatud välimust, peenekoelisemat interjööri ja ägedama varustusega autode armatuurlaual olevat puuteekraani, mille diagonaaliks on 11,4 tolli. Viirusehirmus ägavas maailmas on ilmselt oluline seegi teadmine, et „ee-peissi“ annab varustada õhupuhastajaga, mis sõitjate ruumi jõudvast õhust peenosakesi püüab ja allergikute elu seeläbi mõnusamaks teeb.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.