Uudised

Järgmine 911 GT3 ilmutas end minimaalse maskeeringuga

• Uus Porsche 911 GT3 ilmutab end usutavasti uue aasta alguses.
• Mootoritest pole praegu midagi teada peale selle, et 911/992 GT3 jätkab vabalt hingavate jõuallikatega, mis põhinevad neljaliitrisel lamamootoril.
• Praegu oleks paras aeg kaupmehel nööbist võtta, sest varasema põhjal võib eeldada, et tegu on mineva kaubaga...

Saksamaal püüti pildile olemasoleva, ehk kaheksanda põlve „üheksa-üks-ühe“ najal ehitatav GT3, mida esitletakse ilmselt uue aasta alguses. Tõenäoliselt on tegu turunduskampaania hillitsetud avalöögiga, sest mingil määral oli kinni kaetud vaid prototüübi tagatulede paneel, sellal kui ülejäänud detaile ilmarahval lahkelt uudistada lubati. Omaette ikooni staatusse tõusnud erimudelile viitasid ka keskmutriga veljed ning masina hea ja halva maitse piiril balansseeriv antitiib.

Esimeses põrkerauas olevad õhutusavad on suuremad kui ühelgi teisel 911/992 modifikatsioonil ja lisaks saavad selle põlvkonna „gee-tee-kolme“ eritunnuseks veel autode „mootorikattel“ olevad õhutusavad. Mootori häält saate kuulata järgnevast ajakirja AUTOCAR videost, mis kinnitab, et uus GT3 jätkab armastatud vabalt hingavate jõuallikatega, mille kõla pole suutnud summutada isegi kohustuslik kübemefilter.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Porsche Cayenne ja Cayenne Coupe

What Car? Says Hinnatud 5-ga 5-st

Luksuslik linnamaastur, mille jaksukamad versioonid esitavad väljakutse nii füüsikaseadustele kui ka ostja tengelpunga suurusele ja mis on aluseks mitmele veel kallimale liigikaaslasele. Selle tugevateks külgedeks on väga hea juhitavus ja dünaamika koos nutika tehnoloogiga, ent lisaks sellele on tegu ka meeldivalt praktilise linnamaasturiga.