Uudised

Renault Kangoo tuleb kevadel

• Prantsusmaal asuvast tehasest plaanitakse kevadel väljastada lisaks uuele Kangoole ka viimase kaubikust poolvendi, millel nimeks Kangoo Van.
• Uustulnukaid hakatakse pakkuma kahes pikkuses, manuaal- ja automaatkäigukastiga ning lisaks otto- ja diiselmootoritele tuleb valikusse ka elektriajam.
• Lisaks tullakse kevadel välja veel ühe kaubikuga, milleks on Maroko päritolu Kangoo Express Van.

Renault toob kevadel müüki väikekaubiku Kangoo Van, mida hakatakse pakkuma kahes pikkuses. Lühema versiooni kaubaruumi maht jääb vahemikku 3,3-3,9 m3 ja pikema auto „pakihoiu“ mahuks on 4,2-4,9 m3. Kangood hakatakse pakkuma nii käsikasti kui ka „automaadiga“ ja lisaks otto- ning diiselmootoriga masinatele tulevad valikusse veel täiselektrilised versioonid. Kõiki neid autosid hakatakse koostama Prantsusmaal asuvas tehases, millest hakkavad välja sõitma ka mahtuniversaalina pakutavad versioonid, millel mudelinimeks lihtsalt Kangoo.

Kangoo Vani juures on põnevaimaks detailiks kaubiku B-piilarita parem külg, mistõttu lubatakse auto külgmise ukseava laiuseks 1416 mm, mis on eelkäija ukseavast kaks korda laiem. Elektrooniliste abimeeste poolelt on aga uuteks asjadeks digitaalne tahavaatepeegel, haagise vänderdamist siluv abisüsteem ja täiendatud hädapidurdusabi. Ning lisaks Kangoo Vanile ja Kangoole tuuakse kevadel avalikkuse ette kolmaski kaubik, milleks on Marokos valmiv Kangoo Express Van. Viimane on kahest eespool nimetatust pisut lihtsakoelisem tükk ja selle kaubaruumi maht jääb vahemikku 3,3-3,7 m3.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi