Uudised

Niisugune näeb välja järgmine Honda Civic

• Säärane Civic jõuab USA turule juba eeloleval aastal.
• Uut mudelit hakatakse pakkuma piltidel oleva sedaanina, seejärel tuuakse turule veel luukpära, mille sisse susatakse ka järgmise Type R-i hübriidajam.
• Tänase seisuga pole sugugi selge, kas uus mudel ka Euroopasse tuuakse.

Honda paiskas elektroonilisse meediasse trobikonna pilte, millel on kujutatud järgmise, ehk üheteistkümnenda põlvkonna Honda Civic, mis peaks jõudma USA turul müüki eeloleval aastal. Esiti piltidel oleva sedaanina ja veidi hiljem klassikalise luukpärana, mille najal sünnib ka järgmine Civic Type R, mida hakkab jõustama ilmselt hübriidajam. Viimati nimetatu on aga praegu veel puhtalt spekulatsioon, sest uustulnuka kerepaneelide all peituvat hoitakse jätkuvalt kiivalt saladuses.

Nagu sedagi, kas uut mudelit siinpool Atlandit pakkuma hakatakse. Senistel ülesvõtetel on näidatud vaid sedaani välimust, mille esiosa kujundus on suguluses Põhja-Ameerika turul pakutava Honda Accordiga. Praegu on teada veel vaid seda, et uustulnuka A-piilarid on nähtavuse parandamiseks nihutatud ettepoole, tagarataste vahe on laiem ning uue Civicu armatuurlaud olevat senisest askeetlikuma välimusega tükk, mida ilmestab 9,0-tollise diagonaaliga puuteekraan.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Honda Civic

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kümnenda Civicuga on hea sõita ja lisaks on sellel ette näidata ka suur pakiruum ja korralik baasvarustus. Head muljet rikub nigela lahutusvõimega puutetundlik lustikummuti ekraan, mis ei hiilga kiiruse osas ja millel peegelduv valgus segab samuti selle kasutamist.