Uudised

Lexus LS uueneb

• Värskendatud lipulaeva eritunnusteks on muudetud kujundusega esimene põrkeraud ja kahes toonis teostatud iluvõre viimistlus.
• Tehnika poolelt tõhustati hübriidajamit, täiustati adaptiivset vedrustust ja elektroonilisi abimehi ning kaasajastati ka sedaani multimeediasüsteemi.
• Uuendatud Lexus LS peaks jõudma esindustesse jaanuari lõpuks.

Uue aasta alguses peaks Eestisse jõudma ka kerge uuenduskuuri läbinud Lexus LS, mis pakub lisaks värskemale välimusele senisest mugavamat sõitu ja kaasajastatud juhiabisüsteeme. Nagu näiteks autot omapäi parkida mõistev parkimisabi Advanced Park, mis salvestab ja tunneb hiljem ära sagedamini kasutatavad parkimiskohad, et auto järgmisel korral veelgi ladusamalt oma paigale suunata.

Värskenduskuuri läbinuid aitab tuvastada autode muudetud kujundusega esiosa ja lisaks on Lexuse luksusristleja hübriidajamil ette näidata jõulisem elektrimootor koos tegusama akuplokiga, mis aitab kaasa nii sujuvamale sõidule kui ka tegusamale kiirendamisele. Enama sõidumugavuse saavutamiseks täiustati veel istmete konstruktsiooni ja autode adaptiivset vedrustust.

Uuenenud sedaanide „relvastusse“ kuuluvad lisaks värskemale interjöörile veel uuendatud multimeediasüsteem, digitaalne tahavaatepeegel ja uus värvitoon, millel nimeks Lunar Silver ning mis manab kerepaneelide vormimängu teistest paremini esile. Keskmise ja kõrgeima varustuse korral on „ell-essile“ saadaval ka uued 20-tollised valuveljed, mida saab esindustes ise üle vaadata juba jaanuaris.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi