Uudised

ALG: Subaru taas parim järelturuväärtuse poolest

* Autoostjad valivad Subaru üha uuesti turvalisuse, usaldusväärsuse ja kõrge järelturuväärtuse pärast
* Lisaks parima automargi tiitlile nimetati neli Subaru mudelit oma klassi parimaks
* Parima järelturuväärtusega kaubamärgiks on Subaru nüüdseks nimetatud lausa viis korda

Lisaks boksermootoritele ja nelikveole eristuvad Subaru mudelid kõrge järelturuväärtuse poolest. Nii on see aastaid olnud Põhjamaades, kuid leiab laialdaselt kinnitust ka mujal maailmas.

Pärast rohkem kui 2000 erineva mudeli hindamist tunnistas Põhja-Ameerika organisatsioon ALG (Automotive Lease Guide) Subaru parima järelturuväärtusega automargiks 2021. aastal. Lisaks pälvis neli Subaru mudelit esikoha oma klassi lõikes.

Parima järelturuväärtusega kaubamärgiks on Subaru nüüdseks nimetatud lausa viis korda: selle au osaliseks on saadud 2016, 2017, 2018, 2019 ja nüüd ka 2021. a. osas.

„Autoostjad valivad Subaru üha uuesti turvalisuse, usaldusväärsuse ja kõrge järelturuväärtuse pärast,“ sõnas Subaru of America juht Thomas J. Doll. „Kliendid teavad, et Subaru sõidukid on töökindlad ning asjaolu, et oleme nii mitmel korral hinnatud järelturuväärtuse poolest parimaks vaid kinnistab klientide rahulolu.“

Lisaks parima automargi tiitlile nimetati neli Subaru mudelit oma klassi parimaks. Impreza triumfeeris klassis „Kompaktne“, Forester võitis parima tiitli klassis „Kompaktmaastur“, Subaru Crosstrek (Euroopas tuntud kui Subaru XV) oli võitja segmendis „Väike kompaktmaastur“ ja WRX oli parim sportautode seas.„Meil on selle tunnustuse üle väga hea meel. Kuna väärtuse vähenemine moodustab auto omamiskulude juures suurima osa, teeb see Subarust targa autovaliku ka puhtalt finantsilistel kaalutlustel,“ ütles Ringo Rahumeel Subaru Nordicust.

ALG on Ameerika Ühendriikides ja Kanadas juba üle 50 aasta kogunud andmeid kõigi turul olevate mudelite kohta ja seejärel nimetanud autod, mille väärtuse vähenemine on oma klassis hinnanguliselt protsentuaalselt kõige väiksem. Jääkväärtuse auhinda Residual Value Award antakse välja igal aastal alates 2010. aastast.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Subaru Levorg

What Car? Says Hinnatud 3-ga 5-st

Subaru Levorg on väga hea juhitavusega universaal, millel on lisaks praktilisele olemusele ette näidata ka meie muutlike ilmaoludega hästi kokku passiv nelikvedu.